W ofercie naszego ulubionego sklepu internetowego – www.SklepikSeniora.pl pojawiło się kilka nowych produktów: niezwykle poręczny obcinacz do paznokci, wyposażony w szkło powiększające oraz klin międzypalcowy z osłoną na halluksy. Oba produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechuje nie tylko atrakcyjna cena ale również jakość. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z nowymi, jesiennymi propozycjami!

Klin na międzypalcowy i osłona na halluks w jednym to zupełna nowość na polskim rynku. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości silikonu co bardzo ułatwia utrzymanie klina w czystości (aby go wyczyścić wystarczy ciepła woda z mydłem). Klin posiada pętelkę zabezpieczającą przed zsuwaniem się z palca oraz osłonkę na halluks, która zabezpiecza przed bolesnymi otarciami i uciskiem.
Klin na halluksy

Klin na halluksy i osłona w jednym

Klin międzypalcowy z osłoną łączy w jednym produkcie zalety standardowego klina, który zapewnia palcom u stóp właściwe ustawienie oraz osłony na halluks, która z kolei zabezpiecza przed bolesnymi otarciami.

Dwa produkty w jednym!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszego produktu: Klin na halluksy

Obcinacz do paznokci z lupą to niezwykle praktyczny gadżet. Jego główną zaletą jest szkło powiększające, dzięki któremu osoby starsze lub dysponujące słabszym wzrokiem bez problemu poradzą sobie z samodzielnym wykonaniem tych codziennych czynności pielęgnacyjnych.

SklepikSeniora.pl jest bezpośrednim importerem Obcinacza do paznokci z lupą, dzięki czemu dokłada wszelkich starań by oprócz atrakcyjnej ceny zagwarantować również wysoką jakość.
Obcinacz do paznokci

Obcinacz do paznokci z lupą

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszego produktu: Obcinacz do paznokci