Ciąża to czas jak najbardziej wyjątkowy. To okres wielkich zmian, radości, oczekiwania, ale i niepewności. Te dziewięć miesięcy powinno być zatem wolne od trosk, zmartwień, a kobieta wraz z przyszłym dzidziusiem powinna być pod dobrą i fachową opieką. Pamiętajmy przy tym, że „opieka”, to nie tylko troska o ciężarną zapewniana przez jej partnera czy rodzinę, to również – bardzo istotna przecież – profesjonalna opieka medyczna. Decydując się na prywatne ubezpieczenie zapewniamy sobie fachowe prowadzenie ciąży, a z tym związany komfort psychiczny, poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że nasz ginekolog jest gotowy nam pomóc w każdej sytuacji.

Co zapewnia nam prywatna opieka medyczna w czasie ciąży?

Konsultacje lekarskie.
Morfologia krwi i badanie moczu, a także badanie stężenia glukozy we krwi.
Przeciwciała w kierunku toksoplazmozy, różyczki, cytomegalii, HIV, przeciwciała odpornościowe.
USG, w tym USG 3D, 4D z nagraniem obrazu DVD, KTG.
Badania cytologiczne.
Opieka medyczna nad kobietami w ciąży często oferuje również prywatny poród w nowoczesnych klinikach wyposażonych w specjalistyczny sprzęt medyczny, a także w profesjonalną i fachową kadrę medyczną.

Tuż po porodzie można wykupić także pakiet medyczny specjalnie przygotowany dla nowonarodzonego maluszka. To propozycja dla osób, które pragną zapewnić swojemu dziecku najlepszą opiekę medyczna do 2 roku życia.

Prywatna opieka medyczna to coraz częściej wybierane rozwiązanie przez przyszłe mamy.

Każda kobieta bowiem pragnie zrobić wszystko, aby doprowadzić do szczęśliwego rozwiązania.

Dziewięć miesięcy ciąży to czas, w którym razem z maleństwem przygotowujemy się do nowego życia, dlatego warto, aby był to okres szczęścia, miłości i pełnej opieki, zarówno nad mamą, jak i oczekiwanym dzidziusiem.