Szkolenia botox

Osoby zainteresowane medycyną estetyczną z pewnością będą zainteresowane różnymi szkoleniami, właśnie z zakresu medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna cieszy się aktualnie dużą popularnością, zatem obecny rynek oferuje nam szeroki wybór szkoleń. Wśród dość popularnych i ciekawych szkoleń znajdują się między innymi szkolenia botox.

Jak wyglądają szkolenia botoks?

Całe szkolenie opiera się głównie na zastosowaniu botuliny w zabiegach medycyny estetycznej. Podczas takiego szkolenia będzie omówiona anatomia muskulatury twarzy, po to, aby wiedzieć, w jakich okolicach można zastosować botulinę. Uczestnicy szkolenia poznają także rodzaje botuliny, takie jak: Botox, Azzalure, Dysport i oczywiście zapoznają się ze sposobami ich aplikacji.
Każde szkolenia odbywają się w formie warsztatów, poprzedzonych oczywiście częścią teoretyczną, a także częścią pokazową.

Szkolenia botox są kierowane do kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej. A każde szkolenie – oczywiście ukończone – jest podstawą do zdobycia odpowiedniego certyfikatu, potwierdzającego zdobycie wiedzy i umiejętności w danym zakresie.