Różu w pudrze używaj najwyżej lata. Róż w kremie od miesięcy do roku. WYRZUĆ, gdy zaczyna sie kruszyć, rozsypywać lub traci kolor i połysk szkolenia kosmetyczne.? Piękna, gładka, dobrze nawilżona cera, świetlista i wypoczęta – oto nasz ideał piękna, i nasza troska. Walczymy o nią codziennie, próbując pokonać zgubne wpływy wiatru i mrozu, słońca, ogrzewania, klimatyzacji, miejskich zanieczyszczeń i tysiąc innych czynników wpływających na to, ze nasza cera staje się szara i przesuszona. Broniąc się przed “wrogami” stosujemy kremy, balsamy, maseczki, wszelkie środki i półśrodki mając cały czas wrażenie, że. Sportowa elegancja to nic innego, jak dwuczęściowe kostiumy dla Pań, zazwyczaj marynarka ze spodniami.

Dają one kobiecie zdecydowanie więcej swobody, aniżeli bardzo zobowiązująca i determinująca ruchy spódnica profilaktyka. Mniej formalny dress code pozwala kobiecie sięgać nie tylko po wełnę i jedwab, ale także po wszelkie mieszanki- sztruksu, zamszu, wełny, jedwabiu, bawełny, nylony i poliestru.

Uzyskane w ten sposób garsonka, czy kostium są bardziej praktyczne, mniej się gniotą i doskonale sprawdzają się podczas spotkań na mieście. Hitem są tzw. fryzury “a la pudel” – bardzo gładkie, wręcz ulizane przy skórze głowy i mocno utapirowane lub pokarbowane. Twoją urodę najlepiej podkreśli baleyage z ciemnych kolorów (brąz, czerń, wiśnia) np wraz z odcieniem siwym. Makijaż w przypadku typów mieszanych jest bardzo indywidualny. Każda z osób będąca takim typem może, bowiem charakteryzować się różną intensywności poszczególnych cech, co zadecyduje o doborze odpowiedniego makijażu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy profesjonalną poradą. Ruch jest bardzo ważnym czynnikiem profilaktycznym. Dzięki aktywności fizycznej uruchamiamy tzw. “pompę łydkową” – skurcze mięśni goleni pobudzające krążenie żylne. Jesień jest dość charakterystycznym typem, choć oczywiście zdarzają się pomyłki- zwłaszcza przy diagnozie typu mieszanego. Odzwierciedleniem naszej osobowości są także kolory, które wybieramy ze względu na temperament. I tak: Cholerycy najczęściej wybierają czerwony Sangwinicy często wybierają żółty Flegmatycy wybierają zielony Melancholicy wybierają niebieski Osoby o określonym temperamencie będą wybierać kolory, podkreślające stan ich duszy i ciała. Zdarza się jednak, że sięgamy po kolory, które w sposób szczególny odzwierciedlają nasze cechy charakteru. Często nieświadomie decydujemy się na barwy, które dla kolorysty będą skarbnicą wiedzy o danej osobie. Według Feng Szui oraz na podstawie testu Maxa Luschera możemy w oparciu o pracę z kolorami lepiej poznać daną osobę, a także lepiej ją zdiagnozować podczas analizy kolorystycznej. Z reguły ma niezdrowy, szaro-żółty odcień, jest blada, a na jej powierzchni widać rozszerzone pory, liczne zaskórniki i ropne wypryski. Na skrzydełkach nosa mogą pojawiać się “pajączki” naczyń krwionośnych paznokcie.