Właściciele dużych tarasów mogą uznawać się za dużych szczęściarzy. Czy można wyobrazić sobie coś piękniejszego niż poranna kawa wypita na świeżym powietrzu, albo letnie popołudnie z ulubioną książką na tarasie? Oczywiście, że nie, ale aby to wszystko było możliwe musisz po pierwsze posiadać taras, a po drugie musisz umeblować go we właściwy sposób. W ostatnim czasie wszelkie rekordy popularności zostały pobite przez wiszące fotele na taras. Zastanawiasz się, czy sprawdzą się one również w Twoim domu? Sprawdź, co powinienieś wiedzieć na ich temat!

Na stronie fotel.pl znajdziesz nieskończoną ilość foteli, które doskonale sprawdzą się na tarasie. Dużą grupę stanowią fotele wiszące w różnym stylu. Bez względu na to, czy poszukujesz bardziej naturalnego, kolorowego, a może bardziej wyszukanego mebla – jest duża szansa, że znajdziesz dokładnie coś dla siebie.

Wiszące fotele na tarasie – hit czy kit?

Czy wiszący fotel jest hitem ostatniego czasu, a może wręcz przeciwnie? Zdecydowanie to pierwsze! Wiszące fotele w ostatnim czasie przeżywają złoty renesans i trudno jest się temu dziwić. Po pierwsze, zachwycają swoim nietuzinkowym wyglądem, po drugie są niezwykle wygodne, a po trzecie mogą zostać umieszczone niemalże wszędzie. Fotele dostępne są w różnych wzorach, kolorach oraz oczywiście cenach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak wybrać fotel?

Wybór fotela nie jest łatwą sprawą. Po pierwsze należy zwrócić uwagę na jego rozmiar. Fotel nie powinien zagracać nadmiernie przestrzeni tarasu. Po drugie należy zdecydować się czy bardziej sprawdzi się fotel na stelażu, czy ten mocowany do sufitu.

A może krzesło brazylijskie?

Idealną alternatywą dla wiszącego fotela może być krzesło brazylijskie. To coś, co łączy w sobie hamak, huśtawkę i krzesło w jedno. To niskobudżetowe rozwiązanie na taras, które może sprawić wiele frajdy wszystkim domownikom. Warto zastanowić się nad jego zakupem, kiedy nie masz zbyt wiele miejsca na tarasie, a Twój budżet jest ograniczony.