Tłuszcz w diecie odchudzającej

Dawniej ludzie byli przekonani o tym, że to właśnie od tłuszczu bezustannie tyją. Każdy, kto chciał cieszyć się wspaniałą sylwetką, starał się go unikać jak ognia. Nikt nie pomyślałby wtedy, że odchudzanie Gdynia dzięki tłustym produktom może być nawet skuteczniejsze. Nie wolno bać się tego makroskładnika – jest on równie ważny co białko oraz węglowodany.

Tak naprawdę nikt nie tyje od tłuszczu i trzeba mieć tego świadomość. Można opierać swoją dietę wyłącznie na kiełbasach, smalcu i boczku, ciesząc się jednocześnie perfekcyjnym wyglądem sylwetki. To nie tłuszcz tuczy – tuczy nadmiar kalorii. Jeśli będą one przewyższać dzienne zapotrzebowanie danej osoby, zacznie ona przybierać na wadze. Odchudzanie Gdynia to czysta matematyka. Jeżeli zatem ktoś chce zadbać o swoją sylwetkę, nie rezygnując jednocześnie ze spożywania ulubionych tłustych mięs, spokojnie może to zrobić.

Tłuszcz jest dość kontrowersyjnym makroelementem, często krytykowanym przez niedoświadczone osoby. W żadnym wypadku nie powinno się jednak z niego rezygnować.